Template:Agência Brasil/mk

From OpenMedia
Jump to: navigation, search

Оваа фотографија е дело на Агенцијата Бразил, јавна бразилска новинска агенција.
Нивната страница вели: „O conteúdo deste site é publicado sob a licença Creative Commons Atribuição 2.5 Brasil
(Содржината на оваа страница е објавена под лиценцата Creative Commons Наведи извор 2.5 Бразил)

За подигачот: Морате да наведете врска (URL) кон оригиналната податотека и информации за авторот, ако се достапни.

العربية | български | čeština | Deutsch | Zazaki | English | español | فارسی | suomi | français | italiano | 日本語 | 한국어 | Kurdî | lietuvių | македонски | മലയാളം | Plattdüütsch | Nederlands | polski | português | português do Brasil | русский | slovenčina | slovenščina | Türkçe | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон директно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{Agência Brasil}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Agência Brasil}} instead!